vegetables

Perimet janë ushqimet më të shëndetshëm, ata nxisin shëndetin

E drejta e perimeve

Selino për të humbur peshë

Nëse ne e konsiderojnë një fabrikë të shpërndarë si selino për të humbur peshë, ju pyes veten se si do të jetë efektive. Në shumë pak, edhe nutritionists thonë se selino ka një numër të atributeve pozitive që kanë një ndikim të drejtpërdrejtë në korrigjimin e peshës normale. As nuk ka rrezik më të vogël për të shkaktuar të paktën dëm disa për shëndetin e tyre.  Çfarë e mirë është selino për të humbur peshë?

Së pari, ajo normalizes metabolizmin e trupit. Së dyti, mund të thuhet, nuk ka kalori. Më saktë, kështu që një numër i vogël prej tyre që edhe përmendet se kjo nuk është e nevojshme. Për më tepër, në mënyrë që të tretet selino ngrënë, stomaku po shpenzon energji shumë më tepër se merr në fund. Kjo është arsyeja pse selino për të humbur peshë në vitet e fundit është përdorur shumë aktive.

Hani një vakt të mirë dhe të pjesëve të sipërme dhe të poshtme të selino. Në të dy pjesët që ju mund të gjeni një sasi të madhe të ushqyesve për trupin e njeriut: carotene, kalium, kalcium, magnez, acid oxalic, magnez, dhe vitamina. Ndër të tjera, selino të aftë për rinovimin dhe përmirësimin e tretjes.  Selino është shumë i dobishëm jo vetëm për humbje peshe, por edhe për të normalizuar tensionin e gjakut.

Gjithashtu, kjo bimë forcon sistemin kardiovaskular dhe sistemin imunitar, ul kolesterolit në gjak.  Çfarë tjetër shpjegon ndikimin pozitiv të selino për të humbur peshë? E bimëve është thirrje për të urinoj. Selino për humbje peshe humbje pesheSot, nuk ka selino, pa kosto, askush nuk e dietë efikase.  Dy-javë dietë e selino për dietë supë të përgatitur posaçërisht nga selino është baza e këtij dietë.

Përveç tij, në ditë të ndryshme është e nevojshme që të përdor produkte të tjera.  Domate recetë supë selino 3 copa, 5 qepë copa, të gjelbër bullgare piper 2 copë, 1 lakër e vogël në kokë, karrota 1 copë, selino 4 gjeth me majdanoz rrënjë. Të gjitha këto përbërësit janë të prera imët dhe thjesht zier në ujë (3 litra) për pesëmbëdhjetë minuta. Pastaj supë mund të hahet në baza ditore në të gjithë dietë.

Po ashtu është e lejuar për të ngrënë dhe produkteve të tjera.  Këtu është një dietë e selino për të humbur peshë të gjitha frutat, përveç banane  Të gjitha Perimet para, veç e veç për të gatuar patate darkë në lëkurat e tyre (1 pc)  3 copë banane, kos nonfat 1L

Mishi i zier gram yndyrë të ulët dhe 700 (që ju mund të zëvendësojnë peshk i zier), domate 8 copa, çdo të lëngshme të paktën 8 gota  Mish ligët është pjekur në 350 gram, çdo perime në formën e tyre para  Oriz i zier kafe, çdo perime në formën e tyre para  Java e javës së dytë vetëm përsërit parë.

Kjo dietë mund të shpëtoj mbipeshë £ 10 tashmë në javën e saj të parë.

supë e selino, hollim, dietë, majdanoz